Ogłoszenia parafialne | 13 listopada 2022

Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16-17 i w sobotę od 11-12.

  1. Spotkanie dla rodziców i dzieci I Komunijnych połączone z wyborem kroju strojów dla dzieci dzisiaj o g. 13.00.
  2. Spotkanie formacyjne z O. Samuelem dla FZS dzisiaj o g. 16.00 w klasztorze
  3. Odwiedziny chorych O. Proboszcza jutro w poniedziałek od g. 9.00.
  4. Zapraszamy na spotkanie Zelatorów Żywego Różańca w poniedziałek o g. 19.00.
  5. Spotkanie katechemunatu dla klas 6 i 7 w środę o g. 19.00, dla klasy 8 w czwartek o 19.00.
  6. Spotkanie dla młodzieży franciszkańskiej RMF w piątek o g. 19.00
  7. W czwartek wyjeżdża pielgrzymka z naszej parafii wraz z O. Proboszczem do Ziemi św. – prosimy o modlitwę za pielgrzymów i o takiej modlitwie zapewniamy na świętych miejscach.
  8. W tym roku od pierwszej niedzieli adwentu będziemy rozdawać kartki na kolędę. Ustaliliśmy, że kolęda w domach będzie na osobne zaproszenie a nie tak jak do czasu pandemii „od drzwi do drzwi”. Pozwoli nam to na spotkanie się ze wszystkimi parafianami zainteresowanymi naprawdę odwiedzinami duszpasterskimi. Program kolędy będzie taki sam jak w latach przed pandemią i będzie podany na naszej stronie internetowej i w gablotce. Również w I niedzielę adwentu będziemy święcić opłatki i je rozprowadzać przed kościołem.
  9. Chcemy zorganizować wzorem lat ubiegłych kiermasz franciszkański w naszym klasztorze z udziałem licznych wystawców i rzemieślników. Planowany termin to 11 grudnia w godzinach 13.00 – 19.00. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału a panie prosimy o upieczenie i przyniesienie ciasta. To za miesiąc – ale ten czas tak szybko leci.

Bóg zapłać za ofiary złożone na kuchnię charytatywną we Wrocławiu. Na naszej stronie internetowej jest załączony list z Kuchni charytatywnej z podziękowaniem dla naszej parafii. Dziękujemy za wszelkie ofiary na ogrzewanie i wypominki. Można zamawiać już intencje mszalne na przyszły rok w zakrystii.