Ogłoszenia parafialne | 25 grudnia 2022

  1. Kancelaria parafialna czynna jest tylko we wtorek w godz. 16 – 17.
  2. Jutro, w poniedziałek święto św. Szczepana i drugi dzień świąt Bożego narodzenia, Msze św. jak w niedzielę. O 13.00 udzielamy sakramentu Chrztu św.
  3. We wtorek święto św. Jana Ewangelisty w tym dniu błogosławimy wino przyniesione przez wiernych po mszy św.
  4. W środę przypada święto św. Młodzianków zapraszamy rodziców z dziećmi do błogosławieństwa na mszy św. o g. 18.00.
  5. Na piątek przeniesiono święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas mszy św. o g 18.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy wszystkich małżonków do tego pięknego aktu.
  6. Msza św. z podsumowaniem roku i uroczystym Te Deum laudamus oraz przeproszeniem za grzechy mijającego roku w Sylwestra; w sobotę o g. 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do tego ważnego aktu.
  7. W niedzielę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – początek roku – Msze św. rozpoczynamy od g. 9.00.
  8. Program tegorocznej kolędy podamy w najbliższych dniach i będzie ona też podana na naszej stronie internetowej i proszę o zapoznanie się z programem. Kolędą rozpoczniemy 2 stycznia od g. 16.00 od Nowej Wsi Złotoryjskiej i Wyskoku.
  9. Dziękuję serdecznie za pomoc w budowaniu naszej stajenki. Poszła nam ta akcja bardzo sprawnie i szybko dzięki pomocy wielu mężczyzn. 
  10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny, bogactwa łask. Niech dar Betlejemskiej Nocy wypełnia Wasze serca pokojem i radością, a Boża Moc towarzyszy przez wszystkie dni Nowego roku.