Ogłoszenia parafialne | 29 stycznia 2023

  1. Kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę w godz. 11-12.
  2. 2 lutego to dzień życia konsekrowanego – zapraszamy do wspólnej modlitwy za powołanych do życia zakonnego i o powołania zakonne. O g. 7.00 Msza św. w int. naszej wspólnoty zakonnej
  3. W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego – nazywane też świętem MB Gromnicznej, zapraszamy do wzięcia udziału we Mszach św. które będą odprawiane o 7.00 i 18.00. Prosimy o przyniesienie Gromnic – będziemy je święcić podczas każdej Mszy św.
  4. We czwartek po wieczornej Mszy św spotkanie katechezy dla dorosłych.
  5. W piątek udzielamy błogosławieństwa św. Błażeja chroniącego od chorób gardła. A w niedzielę błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
  6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek na wieczorną Mszę św. o powołania zapraszamy LSO. W I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.30 w I sobotę zapraszamy na poranną Mszę św. przebłagalną Niepokalanego Serca Maryi i na różaniec.
  7. W piątek zapraszamy młodzież na spotkanie ze wspólnotą młodzieży Franciszkańskiej po mszy wieczornej.
  8. W przyszłą niedzielę spotkanie FZS o g. 16.00. spotkanie odbędzie się wraz z przełożoną rejonową z Wrocławia. 
  9. Wprowadziliśmy zmianę – w każdy piątek zapraszamy na drogę krzyżową zamiast koronki do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.
  10. W poniedziałek i środę, spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania; po wieczornej mszy św. w pon. klasy VI, w środę klasy VII i VIII.