Ogłoszenia parafialne | 26 lutego 2023

  1. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od 16 – 17 a w sobotę od 11 – 12.
  2. W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będziemy odprawiać o g. 17.15. Zapraszamy na to wielkopostne nabożeństwo.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wieczorna Msza św. w czwartek w int o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek odwiedziny chorych a wieczorem spowiedź od g. 17.00. w sobotę zapraszamy na poranną Mszę św. po której odmówimy różaniec w int wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy.
  4. Na spotkanie katechezy dla dorosłych zapraszamy w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  5. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej rano – o 9.00 dorosłych parafian, a o 17.00 droga krzyżowa dla wszystkich parafian oraz dla dzieci i młodzieży. Łączymy dwie wieczorne drogi krzyżowe w jedną o g. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o g. 9.00 i miesięczne spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
  7. W przyszłą niedzielę spotkanie FZS o g. 16.00 w klasztorze.
  8. W pierwsze soboty miesiąca w kościele NNMP po mszy św. o g. 18.00 jest odmawiany różaniec w int. Ojczyzny, polskich rodzin i Kościoła. Zaproszeni są wszyscy mężczyźni z całego miasta.
  9. Na czas wielkiego postu sprzątanie kościoła będzie się odbywało w czwartek od 8.00 do 13.00.
  10. Poproszono nas o zorganizowanie poparcia mieszkańców dla inicjatywy wsparcia finansowego remontu i modernizacji oddziałów wewn. i neurologicznego szpitala Powiatowego w Złotoryi. Przy wyjściu z kościoła koło figury św. Antoniego jest wyłożona lista.