Ogłoszenia parafialne | 12 listopada 2023

Kancelaria parafialna czynna we wtorek o g. 16-17 i w sobotę od 11-12.

  1. Dzisiaj spotkanie rodziców i dzieci komunijnych o g. 13.00, na tym spotkaniu będą firmy, które będą przedstawiały propozycje strojów komunijnych, będziemy umawiać się na przymiarki. Proszę przynieść 100 zł zaliczki na stroje. Będzie to również spotkanie z fotografem
  2. Spotkanie FZS dzisiaj o g. 16.00 w sali nr 5. 
  3. Spotkanie dla klas 6 i 7 przygotowujących się do Bierzmowania w pon. o 18.30. 
  4. W tym roku podobnie jak w ubiegłym od pierwszej niedzieli adwentu będziemy rozdawać kartki na kolędę. Ustaliliśmy, że kolęda w domach będzie na osobne zaproszenie a nie tak jak do czasu pandemii „od drzwi do drzwi”. Pozwoli nam to na spotkanie się ze wszystkimi parafianami zainteresowanych naprawdę odwiedzinami duszpasterskimi. Przy wyjściu z kościoła będą leżały kartki do wypełnienia przyjęcia kolędy. Będzie można też zaprosić kapłana po kolędzie poprzez stronę internetową parafii i meilowo. Program kolędy będzie podany na naszej stronie internetowej i w gablotce.
  5. Również w I niedzielę adwentu będziemy święcić opłatki i je rozprowadzać przed kościołem. 
  6. Dzień skupienia dla członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się 19 listopada od 9.30 – 17.00 w domu Słowa w Legnicy. Zapisy u p. Małgorzaty Leśniewskiej lub p. Joanny Skuchy. 
  7. Serdecznie zapraszamy Panie na dzień skupienia Kobiet diecezji legnickiej 2 grudnia 2023 pod Hasłem Geniusz kobiety – misja i piękno w codzienności. Miejsce prowadzenia w Domu Chleba w Ostej. Bliższe informacje na stronie diecezji Legnickiej i naszej gablotce w przedsionku kościoła.
  8. Dla narzeczonych i młodych małżeństw dzień skupienia 2 grudnia w Domu Słowa w Legnicy. Bliższe informacje na stronie diecezji Legnickiej i naszej gablotce w przedsionku kościoła. 
  9. Chcemy zorganizować wzorem lat ubiegłych kiermasz franciszkański w naszym klasztorze z udziałem licznych wystawców i rzemieślników. Planowany termin to 17 grudnia w godzinach 13.00 – 18.00. Wszystkich wystawców do wzięcia udziału prosimy o kontakt z panią Beatą Majewską, a panie prosimy o upieczenie i przyniesienie ciasta. To za miesiąc – ale ten czas tak szybko leci.