Ogłoszenia parafialne | 17 marca 2024

 1. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16 -17 i w sobotę od 11 – 12
 2. Dzisiaj zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci I komunijne o g. 13.00 obecność obowiązkowa. 
 3. W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.15. Zapraszamy na to wielkopostne nabożeństwo. Taca z tego nabożeństwa jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej rano – o 9.00 dorosłych parafian, a wieczorem droga krzyżowa o g. 17.00. 
 4. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa – opiekuna Jezusa i męża NMP. Msze św. o g. 7.00 i 18.00.  
 5. W środę zapraszamy o 18.00 na Mszę św. ku czci św. Michała Archanioła, wszystkich którzy się polecili Jego opiece, osobom z Margaretki, rodzicom modlącym się o swoje dzieci, oraz całe rodziny. 
 6. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie dla wyjeżdżających w maju na odpust św. Rity do Krakowa
 7. O. Paulin Maria odwiedzi swoich chorych w piątek od g. 8.00. 
 8. W przyszłą niedzielę, niedziela Palmowa Męki Pańskiej. W czasie liturgii będziemy przeżywać drogę krzyżową i śmierć Pana Jezusa na krzyżu. Każda Msza św. będzie poprzedzona poświęceniem palm, które będą sprzedawane przed kościołem. Dochód z tych palm jest przeznaczony na działalność parafialnego Caritasu
 9. Od niedzieli Palmowej rozpoczynamy Wielki Tydzień Męki Pańskiej, a za dwa tygodnie – uroczystość Zmartwychwstania. Czas pomyśleć o spowiedzi wielkanocnej.
 10. Nasza wspólna miejska droga krzyżowa odbędzie się we wtorek po Niedzieli Palmowej czyli 26 marcaPoczątek o g. 18.00 Mszą św. w kościele NNMP, gdzie kazanie wygłosi ojciec z naszej parafii, następnie o 19.00 rozpoczniemy procesję ulicami naszego miasta, zakończenie w naszym kościele, gdzie okolicznościowe kazanie wygłosi ks. Proboszcz w parafii NNMP. 
 11. Z tyłu kościoła również mamy świece caritasu tzw. Paschaliki. Sprzedaż tych świec wspomaga pracę diecezjalnego i parafialnego Caritasu. Cena dużych 15 zł a małych 10.