Koncert zespołu “Złote nutki”

7 kwietnia 2024 r., w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w złotoryjskim Kościele pw. św. Jadwigi odbył się koncert pasyjny dziecięcego zespołu wokalnego pt. „Złote Nutki” prowadzonego przez Panią Magdalenę Piwowarczyk.

Koncert dostarczył wiernym mnóstwa pozytywnych emocji  oraz uniesień.  Dzieci poruszyły ich swoją pasją i wrażliwością artystyczną. Na repertuar Zespołu złożyły się zarówno pieśni religijne, jak i utwory o miłości z repertuaru Piotra Rubika. Każde z wykonań było przepełnione miłością do Pana Jezusa, zaś sami parafianie chętnie zaangażowali się we wspólny śpiew, oddając Stwórcy cześć i chwałę.

Na zakończenie koncertu o. Bogdan Koczor, proboszcz parafii pw. św. Jadwigi podziękował dzieciom za występ i za radość jaka płynęła  z każdej zaśpiewanej przez nie pieśni. Wręczył również na ręce Pani Magdaleny Piwowarczyk figurkę Matki Bożej życząc im, by czuwała nad nimi w codziennym życiu i obdarzała ich radością. Członkowie Zespołu otrzymali również koszyk ze słodyczami.

Po koncercie odbyła się zbiórka, z której dochód został przeznaczony na leczenie zmagającej się z nowotworem małej Nadii.

Marek Szalkiewicz