Ogłoszenia parafialne | 19 maja 2024

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek 16 – 17 i w sobotę 11 -12.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie w kościele o godzinie 17:30. Dodatkowo w środy zapraszamy na plenerowe nabożeństwa o 17:00. 22 maja na Podwalu i następnie na Bukowej.

22 maja grupa pielgrzymów udaje się na uroczystości ku czci św. Rity do Krakowa z O. Paulinem Marią. Prosimy o modlitwę. 

23 maja o g. 15.00 odprawiona zostanie adoracja Najśw. Sakramentu dla księży naszego dekanatu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Chętnych do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce o trzeźwość zapraszamy 25 maja o g. 8.00. Trasa biegnie między kościołami w Wilkowie, na Kopaczu i naszym. Zapisy w zakrystii. Wstęp wolny. 

W przyszłą niedzielę Ks. Stanisław Włodarski będzie obchodził 50 lecie kapłaństwa na Mszy św. o g. 12.00. Zapraszamy do uroczystego świętowania tego Jubileuszu. I prosimy o modlitwę w intencji Księdza Jubilata.

Zapraszamy wspólnotę arcybractwa oraz wszystkie osoby zainteresowane na 39 ogólnopolską pielgrzymkę Arcybractwa do Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie w dniu 8 czerwca 2024 zapisy u p. Celiny Nankiewicz lub w zakrystii. 

Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Jezusa odprawiona zostanie 30 maja. Początek w naszym kościele Mszą św. o g. 9.00, na którą zapraszamy dzieci rocznicowe i komunijne w strojach. Po mszy św. wyruszy procesja do czterech ołtarzy. O zrobienie ołtarzy proszę wspólnoty Żywego Różańca i Straży Honorowej NSPJ.

Spowiedź dla dzieci rocznicowych we wtorek 28 maja o g. 17.00. Próba sypania kwiatków w środę przed Bożym Ciałem o g. 16.00 przed naszym kościołem.