Ogłoszenia parafialne | 7 lipca 2024

Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek 16 – 17 i w sobotę 11 -12.

Jako pozostałość po naszym jubileuszu, na korytarzu klasztornym można zobaczyć ciekawą wystawę o obecności franciszkanów w naszym mieście na przestrzeni ostatnich lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. franciszkanie-zlotoryja.com na której zamieściliśmy materiały z naszego jubileuszu, i wiele innych wiadomości parafialnych. 

Pomoc żywnościową dla osób, które posiadają odpowiednie skierowanie z Mopsu lub Gopsu rozdajemy jutro w godzinach 9.00 – 11.00. Osoby, które podlegają wymogom określonym w karcie proszone są by taką kartę wyrobić najpóźniej jutro w Mopsie lub Gopsie i zgłosić się po odbiór darów. 

Organizowana jest pielgrzymka dla FZS na Jasną Górą w dniu 27 lipca. Koszt 75 zł, wyjazd o g. 3.30 z przystanku koło poczty, zapisy w zakrystii.  

Uroczysta Msza św. połączona z poświęceniem Figury Matki Boskiej Złotoryjskiej i oddaniem Miasta pod Jej opiekę odprawiona zostanie na Wilczej Górze 15 sierpnia br. Wyjście na Wilczak od strony Strefy Gospodarczej o g. 15.00. Prosimy o zabranie krzesełka do siedzenia.