Bal Wszystkich Świętych
26 października 2025 r. w naszej franciszkańskiej wspólnocie odbył się Bal Wszystkich Świętych, na który zaprosiła nas św. Jadwiga. Wydarzenie stało się piękną okazją do wspólnej integracji wiernych w każdym wieku oraz do umocnienia więzi międzypokoleniowych. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dzieci świata. Następnie najmłodsi zaprezentowali swoje przebrania, z radością…
