Maryja z Fatimy pośród nas
W świecie pełnym niepokoju Maryja nieustannie przypomina nam o modlitwie, nawróceniu i nadziei. Tak jak w orędziu z Fatimy, w którym wzywała do codziennego odmawiania różańca, pokuty oraz modlitwy o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników. Niech to spotkanie stanie się dla nas chwilą zatrzymania oraz zawierzenia Jej naszego życia. W naszej parafii po raz…
