Koncert pasyjny zespołu „Adoremus”
15 marca 2026 r. w naszej franciszkańskiej parafii gościł zespół „Adoremus”, prowadzony przez panią Irenę Siwak. Podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 zespół ubogacił liturgię swoim śpiewem. Po jej zakończeniu artyści wykonali kilkunastominutowy koncert pasyjny. Występ zespołu pomógł zgromadzonym wiernym głębiej przeżyć czas Wielkiego Postu i skłonił do refleksji nad męką Chrystusa. Wspólny śpiew stał…
